Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically in /home/velaves/domains/velaves.com/public_html/templates/gk_musicstate/lib/framework/helper.layout.php on line 150

Deprecated: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically in /home/velaves/domains/velaves.com/public_html/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Przedłużanie włosów

dlugiw wlosy1 full

Metoda Great Lenghts jest niepowtarzalna - żaden inny system nie traktuje włosów tak łagodnie.Nasz system w niczym nie przypomina metod "na klej",zszywania czy splotów.Nasze techniki są rewolucyjne-aplikacje są delikatne ,a przy tym odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne i nie uszkadzają włosów klienta.

Great Lengths powstało w Londynie, jednym z największych światowych centrów mody.
David Gold, twórca Great Lengths postawił sobie cel polepszenia systemu przedłużania włosów by był równie łatwy jak ich cięcie czy farbowanie.

Gdy w 1991 roku stworzył i opatentował podstawy przedłużania włosów metodą GL, odkrył jednocześnie pierwszy sposób łatwego pogrubiania włosów cienkich i słabych. Zapoczątkowało to szybki rozwój w tej dziedzinie od 1991 roku.

Po raz pierwszy David Gold mógł zaproponować jednocześnie przedłużanie i zagęszczanie włosów czyli dwa w jednym. Nie jest zaskakujące, że Great Lengths weszło na rynek w wielu państwach na świecie w przeciągu zaledwie kilku lat.

Dzisiaj najlepsi fryzjerzy w Wielkiej Brytanii, Austrii, Niemczech, we Francji, Włoszech, Holandii, Skandynawii, Belgii, Grecji,Hiszpanii, Portugalii, Szwajcarii, Luksemburgu, Polsce, USA, Kanadzie, Brazylii, Australii,Nowej Zelandii, Rosji, Hong Kongu, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, na Karaibach, w Japonii, Meksyku i w wielu innych krajach oferują swoim klientom GL z coraz większym powodzeniem.


velaves logo transparent

ul. Reja 22
87-100 Toruń
tel. 56 471 51 57
tel. 517 925 252
e-mail: salon@velaves.com